Google specjalizacje

Od wielu lat bierzemy czynny udział w polskim projekcie Google,
jesteśmy członkami programu Google dla Agencji.


Jesteśmy praktykami, specjalistami SEM czyli marketingu w wyszukiwarkach Internetowych, naszym celem jest uzyskanie jak najlepszych, wysokich pozycji serwisu w wyszukiwarkach np. Google.pl, na wybrane słowa / frazy zarówno w wynikach naturalnych jak i płatnych.


SEM = SEO + PPC


SEO to optymalizacja serwisu, podstawa do "dobrego" pozycjonowania, jest to proces długofalowy, pierwsze wyniki SEO optymalizacji mogą być widoczne po pary tygodniach lub miesiącach.


CEL SEO, pozycjonowania - wysokie pozycje naturalne tzw. organiczne np. w Google, proces długofalowy


PPC płatne linki, kampanie np. Google AdWords, doskonałe bardzo elastyczne rozwiązanie umożliwiające szybkie dotarcie do potencjalnych klientów - mamy duże doświadczenie w projektowaniu, prowadzeniu, optymalizacji kampanii linków sponsorowanych AdWords. 


Przygotowane i optymalizowane przez nas kampanie reklamowe AdWords to gwarantowane pierwsze pozycje w wyszukiwarce Google.


CEL PPC AdWords - wysokie pozycje płatne np. w Google, juz po 2-3 dniach możesz pojawiać się w pierwszej trójce na pierwszej stronie w wynikach wyszukiwarki.


Więcej informacji na temat naszych specjalizacji, e-marketingu znajdą Państwo tytaj e-marketing, projektowanie stron internetowych

 

 

Wypróbuj kampanie linków sponsorowanych AdWords 


kupon Google AdWordsDla wszystkich chętnych którzy nie korzystali z dobrodziejstw :) takiego rozwiązania i chcieli by w sposób profesjonalny przygotować i wypróbować kampanię reklamową w wyszukiwarce Google mamy przygotowane kupony inwestując 100 PLN otrzymasz dodatkowe 250 PLN na reklamę, razem 350 PLN :)


Stworzymy dla Ciebie kampanię - zupełnie za darmo! zależy nam by efekt "próby" był jak najlepszy, chcielibyśmy w ten sposób przekonać Państwa że warto iść w tym kierunku.

 

Zapraszamy do kontaktu - zadzwoń !

IDŹ DO GÓRY