Systemy instalacje niskonapięciowe

Sprawność i bezpieczeństwo działania urządzeń zależą od jakości instalacji, jeśli wymagasz starannie wykonanej pracy nasza ekipa montażowo-serwisowa spełni Twoje oczekiwania z nawiązką. Doświadczenie, sprawne działanie i precyzyjna realizacja założeń projektowych, to poszukiwane na rynku cechy, które wyróżniają naszych instalatorów.

Zapewniamy kompleksową obsługę z zakresu systemów, instalacji niskonapięciowych; począwszy od doradztwa w zakresie wyboru odpowiedniego rozwiązania, przez projekt i montaż instalacji, zawsze stawiamy na jakość i dokładność. Wszystko co robimy jest zgodne ze sztuką instalatorską i odpowiada najlepszym standardom branżowym.

Projektujemy Montujemy Serwisujemy


Telewizja Przemysłowa & Monitoring IP

Oferujemy pełen zakres usług związanych z systemami telewizji przemysłowej CCTV.  Instalujemy i konserwujemy zarówno tradycyjne systemy analogowe, jak i nowoczesne, cyfrowe rozwiązani oparte o kamery IP. Dbamy o to, by nasze rozwiązania były dostosowane do potrzeb naszych klientów i zapewniały maksymalne bezpieczeństwo oraz wygodę użytkowania.

Najczęściej montowane przez nas kamery to produkty takich marek jak Hikvision, Dahua Technology czy też BCS. Pracujemy oczywiście również z innymi markami.

Sieci Komputerowe

WAN, LAN, WIFI wszytkie elementy używane przez TechComp Mława do montażu sieci komputerowych posiadają wymagane certyfikaty, poświadczające m.in. najwyższą jakość, sprawność oraz niezawodność. Najczęściej montowane przez nas moduły, okablowanie to rozwiązania takich marek jak Schrack, Telegärtner czy też Draka.

Często Zadawane Pytania

Instalacje niskonapięciowe, sprawdź o co pytają nasi klienci. Może znajdziesz tu odpowiedź na swoje pytanie, a jeśli nie to zapraszamy do kontaktu. To nic nie kosztuje 🙂

Oferowana przez nas gwarancja może różnić się w zależności od użytych elementów, rodzaju oraz skali projektu. Nasi montażyści przechodzą szereg autoryzowanych szkoleń, posiadamy autoryzacje producenckie,  dzięki czemu możemy udzielać nawet 25 letniej gwarancji na wykonywane przez naszych instalatorów sieci komputerowe.

szukasz sprawdzonej firmy instalatorskiej?

Potrzebujesz wyceny? Doradztwa w doborze systemu, podzespołów? Zadzwoń

Jeśli szukasz doświadczonej firmy monterskiej, która może Ci pomóc w wykonaniu oraz serwisowaniu systemów instalacji niskonapięciowych, skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci w każdej sprawie i zapewnimy najlepsze rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb.