Usługi Informatyczne Mława

Od ponad 15 lat świadczymy usługi informatyczne na terenie miasta Mławy dla firm oraz osób indywidualnych. Nasze wieloletnie doświadczenie w IT pozwala oferować nam szeroki zakres usług na wysokim poziomie w przystępnych cenach. Doskonale wiemy, jakie problemy może sprawić niespodziewana usterka; nasze usługi informatyczne obejmują między innymi naprawę wszelkich awarii, niesprawności sprzętowych, programowych czy też sieciowych; usługi z zakresu bezpieczeństwa i ochrony danych, pomagamy w doborze odpowiedniego sprzętu i oprogramowania oraz wdrażaniu rozwiązań informatycznych w firmach.

Oferujemy kompleksowe wsparcie techniczne i niezależnie od tego czy zdecydujesz się na pełną, czyli długofalową obsługę przez naszą firmę czy będzie to jednorazowe zlecenie, gwarantujemy Ci wysoką jakość, zaangażowanie oraz w pełni kompetentną obsługę. 

Obsługa Informatyczna Firm

Jeśli szukasz profesjonalnej obsługi informatycznej dla swojej firmy w Mławie i okolicach miasta, to dobrze trafiłeś! Mamy duże doświadczenie w IT, jesteśmy do dyspozycji naszych klientów 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jako kompetentny zespół specjalistów, oferujemy profesjonalną i rzetelną obsługę informatyczną. W TechComp zapewniamy dostęp do specjalistów z wielu obszarów IT, co jest bardzo wygodne oraz pozwala znacznie obniżyć koszty oraz skrócić czas realizacji wielu usług.

Jak się rozliczamy?

Staramy się by nasza oferta była jak najlepiej dopasowana do rzeczywistych potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Każda wycena przygotowywana jest indywidualnie pod dane zlecenie, zapytanie. Jesteśmy elastyczni w swych działaniach a oferowane wynagrodzenie za nasze usługi jest adekwatne do poziomu naszych kwalifikacji, doświadczenia oraz czasu jaki należy poświęcić na realizację danego projektu.

Obsługę informatyczną Twojej firmy możemy realizować w trzech wariantach. Rozliczając się według stawki godzinowej, ryczałtu miesięcznego (najczęściej wybierany wariant wśród firm) lub projektowo (konkretne wdrożenia, projekty np. zaprojektowanie, wykonanie sieci LAN; wdrożenie w firmie rozwiązań chmurowych takich jak Office 365, Google Workspace czy też stworzenie firmowej strony www).

Usługi Informatyczne dla osób indywidualnych

Jesteśmy często pytani czy nasze usługi świadczymy również osobom prywatnym? Jak najbardziej TAK – naszą ofertę kierujemy do wszystkich tych, którzy potrzebują pomocy w zakresie informatyki; bez względu na to, czy jest to kwestia sprzętu, oprogramowania… usługi świadczymy również osobom prywatnym.

Jeśli Masz problem z komputerem, domową siecią Wifi, drukarką… Zadzwoń!

Większość problemów rozwiązujemy na miejscu w domu u klienta, w TechComp oferujemy darmowy dojazd na terenie Mławy. Wiele zgłoszeń udaje się również rozwiązać zdalnie online, co jest bardzo wygodne dla osób szukających szybkiej pomocy. Jeśli jest taka potrzeba możemy zabrać Twój komputer do naszego serwisu komputerowego w Mławie i odwieść go do Ciebie po naprawie.

Jeśli szukasz dobrego informatyka, to dobrze trafiłeś – zapraszamy do kontaktu. 

Często Zadawane Pytania

Sprawdź o co pytają nasi klienci. Może znajdziesz tu odpowiedź na swoje pytanie, a jeśli nie to zapraszamy do kontaktu. To nic nie kosztuje 🙂

Dojeżdżamy i obsługujemy informatycznie firmy w promieniu do 60 km od miasta Mławy. Zdążają się również zlecenia z miejsc dużo bardziej odległych, gdzie większość problemów rozwiązujemy zdalnie np. za pomocą aplikacji TeamViewer.

Tak świadczymy tego typu usługi i nazywamy je po prostu usługami informatycznymi dla firm :).

Jak najbardziej TAK. Świadczone przez nas usługi oparte o „chmurę” stają się coraz bardziej popularne. Oferujemy między innymi wdrożenia usług Microsoft 365 (dawniej Office 365) czy też Google Workspace.

Szukasz profesjonalnych usług IT?

Potrzebujesz dokładniejszych informacji, oferty, doradztwa…
Zadzwoń

Jesteś przedsiębiorcą z Mławy lub okolic, potrzebujesz profesjonalnego wsparcia informatycznego?